Gry planszowe i karcianki

W dobie łatwego dostępu do gier zabijających czas, polegających na bezsensownym klikaniu w ekran telefonu, prawdziwy renesans przeżywa inna forma rozrywki, nieco już przez niektórych zapomniana. Planszówki, bo o nich tu mowa, nie są wcale rozrywką dla dzieci, jak zwykło się kiedyś o nich myśleć.

Obecnie granie z przyjaciółmi czy rodziną jest bardzo trendy. Gry planszowe są tak różnorodne, jak tylko mogą być gry. Nie mają co prawda takiej interaktywności ze sztuczną inteligencją jak gry komputerowe, ale interakcja z przeciwnikiem jest na dużo lepszym poziomie, a procesor i kartę graficzną zastępuje wyobraźnia.

Zobacz kilka ciekawych propozycji gier na stronie – http://tylkorelaks.pl/23-gry – propozycje gier planszowych i karcianek idealne na imprezy, prezenty – rozrywka dla każdego.

 

Tematyka gier jest tak szeroka, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Gry handlowe i ekonomiczne, wojenne i strategiczne, kooperacyjne a nawet proste rozgrywki logiczne dla jednego, dwóch a nawet grupy graczy. Gry, w które gra się kilka minut, dla tych, którzy nie mają czasu (lub cierpliwości) oraz gry, które wymagają długiego, spokojnego wieczoru oraz wielu kubków kakao dla tych, którzy lubią się zrelaksować przy pasjonującej rozgrywce. Niektóre zawierają sporo elementów i mają skomplikowane zasady, a do grania w inne wystarczy jedynie kilka rekwizytów. Istnieją także gry, przeznaczone dla kolekcjonerów, które wymagają interakcji także poza czasem spędzonym na graniu. Wymienianie się kartami do gier karcianych i pozyskiwanie nowych zestawów, a później budowa własnej talii sprawiają, że każda rozgrywka jest inna – nie tylko jej przebieg, ale nawet zasady czy założenia.

 

Zasady karcianek – gry w karty nie są jednocześnie tak trudne, by ktokolwiek miał problemy z ich zrozumieniem, a piękne grafiki tylko pobudzają żądzę posiadania coraz to nowych, ładniejszych i lepszych kart. Granie w gry planszowe jest ponadto zdrowsze niż gapienie się w ekran. Łączy prawdziwych ludzi, skłania do konwersacji i współudziału w wydarzeniu. Buduje relacje, zamiast odsuwać grającego od otoczenia. Kupno gry to także przyjemność, gdyż profesjonalne sklepy są świetnie wyposażone, a personel gotowy jest doradzić każdemu, kto chciałby zacząć swą przygodę.

 

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *