Konferencje: Układy sali konferencyjnej.

W ofertach hoteli i obiektów konferencyjnych często podawane są różne wersje pojemności sali. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zostanie ona zaadaptowana.

Układ sali konferencyjnej może spowodować, że w tym samym pomieszczeniu będzie mogło pomieścić się nawet dwa razy więcej osób. Ustawienie sali można też dostosować do konkretnego przedsięwzięcia – np. układ teatralny będzie dobrym wyjściem, gdy zależy nam na dużej ilości miejsc. Jeśli natomiast konferencja ma na celu dyskusję pomiędzy delegatami, wtedy warto pomyśleć o układzie owalnym, czy prostokąta. Więcej o układach sal konferencyjnych można poczytać w tym miejscu: http://www.poradniki24h.pl/5057/uklady-sal-szkoleniowych-i-konferencyjnych/.   Nazwy poszczególnych układów mogą się różnić od siebie w zależności od obiektu, dlatego każdy klient powinien korzystać z zamieszczonej grafiki obrazującej ustawienie krzeseł i stołów w sali konferencyjnej.

Układ powinien być dopasowany do konkretnego wydarzenia, ale nie można zapomnieć o szczegółach, takich jak rozmieszczenie źródeł prądu, zapewnienie widoczności z każdego miejsca, dostępu do wyjścia ewakuacyjnego czy ubikacji. W większości obiektów obsługa ma jednak na uwadze takie rzeczy, zwłaszcza obiektów zgromadzonych w serwisie e-konferencje.pl. Tam prezentacje sal (dostępne pod adresem: http://www.e-konferencje.pl/miejsca/) zawierają nie tylko opis i dane dotyczące pojemności, ale też i alternatywne wersje każdego pomieszczenia.

 

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...
Konferencje

Informacje na temat organizowanych konferencji.

1 Comment

 1. Avatar
  Lidia Sierpień 09, 2019

  Układ miejsca na konferencje czy też szkolenie. Wygoda uczestników itp… Poznaj porady http://www.firmy24h.pl/informacje/konferencje

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *