Natasha Pavluchenko: Pokaz PRE – COLLECTION „SENSES” w Warszawie

Galę finałową Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie 23 czerwca, uświetni pokaz najnowszych kolekcji tej utalentowanej projektantki. Dopiero tydzień później będzie ją oglądać rzymska publiczność podczas święta „wysokiej mody”- Alta Roma Alta Moda. Do udziału w tym wydarzeniu kolejny raz zaprosiła ją Silvia Venturini Fendi.

W Complesso Monumentale di Santo Spirito in Sassia, kolekcja Natashy Pavluchenko zostanie pokazana wraz z najnowszymi propozycjami takich kreatorów mody, jak: Fausto Sarli, Renato Balestra czy Jean Paul Gaultier.

– To ważny i przełomowy moment w moim rozwoju zawodowym. Podsumowanie pewnego etapu. Uznanie w świecie mody, szansa na dalszy rozwój i trwałą obecność już nie tylko na salonach modowych, ale i w szafach tysięcy Europejek – podkreśla Natasha Pavluchenko.

Koncepcja przedstawienia, które projektantka zaprezentuje w Rzymie, powstała w wyniku współpracy Natashy Pavluchenko z Teresą Opiałą (artistic coafiure director) oraz Sebastiano – L’Oreal Professionnel Rome (wykonanie), Rafałem Małysiakiem ( koncepcja makijażu) i z dyrektor kreatywną MKC Beauty Academy z Rzymu- Gabriellą Chiarappa ( wykonanie). Do kolekcji, „Senses”, autorską, subtelną i wysmakowaną biżuterię przygotowała Ewa Nieć i jej ArsDavia. Fotografikiem kolekcji i pokazu jest Emil Biliński, a za realizacje filmowe odpowiada Łukasz Macina. Buty do pokazu zapewnia sarenza.pl

– Czanieckie Makarony z Natashą współpracują już drugi raz, to dla nas bardzo interesujące spotkanie biznesowo-artystyczne, które poszerza horyzonty i stwarza nowe możliwości. Wierzymy, ze polska moda może być na światowym poziomie, zresztą najlepszym tego przykładem jest właśnie, Natasha Pavluchenko –podkreśla zdecydowanie Joanna Dybał z działu marketingu spółki.

POKAZ „SENSES” NATASHY PAVLUCHENKO OTWORZY ALTA ROMA ALTA MODA w sobotę 6 lipca 2013 roku, o godz. 11.30., w Complesso Monumentale di Santo Spirito in Sassia pod Honorowym Patronatem Ambasady Polskiej i Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Rzymie.

PR
LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *