„Zakupy najwyższych lotów” Dom Mody Klif zaprasza do udziału w konkursie

Lot prywatnym odrzutowcem z przyjaciółmi, rodzinny weekend w SPA, tablety lub indywidualny kurs golfa – Dom Mody Klif zaprasza do udziału w konkursie „Zakupy najwyższych lotów”. Klienci, którzy od 25 maja do 25 czerwca dokonają zakupów w Klifie, mają szansę zdobyć niepowtarzalne nagrody. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wymienić aktualny paragon na punkty konkursowe.Dom Mody Klif to luksusowe zakupy w wyjątkowym miejscu, wysoka jakość obsługi Klienta, a teraz także szansa na zdobycie niepowtarzalnych nagród. Od 25 maja, przez cały miesiąc Klienci, którzy zarejestrują paragon potwierdzający dokonanie zakupów w Domu Mody Klif na kwotę min. 200 zł, wezmą udział w konkursie. Każda wydana złotówka, w wybranych salonach centrum, to jeden punkt na indywidualnym koncie uczestnika. Nagrody trafią do pierwszych 25 osób, które w ciągu wyznaczonego czasu zbiorą najwięcej punktów.

Główną nagrodą w konkursie jest przelot prywatnym odrzutowcem Phenom100, ufundowany przez firmę Fly Jet. Zwycięzca wraz z przyjaciółmi poleci nim do stolicy Austrii – Wiednia. Zdobywca drugiego miejsca pojedzie na rodzinny wypoczynek do malowniczego Hotelu SPA Dr Ireny Eris Wzgórza Dylewskie samochodem marki MINI. Na miejscu będzie mógł skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz relaksacyjnych masaży. Nagrodą za zdobycie trzeciego miejsca jest indywidualny kurs golfa na Zieloną Kartę, czyli tzw. „prawo jazdy golfisty” oraz możliwość testowania przez cały weekend samochodu marki MINI. Wśród nagród znajdują się również: vouchery na zabiegi pielęgnacyjne w Instytutach Kosmetycznych Dr Irena Eris, bony na zakupy w Perfumerii Quality Missala oraz Delikatesach Alma, rodzinne karnety na Mini Golfa oraz samochody na weekend.

Dom Mody Klif zaprasza wszystkich Klientów do udziału w konkursie „Zakupy najwyższych lotów”!

Z regulaminem konkursu można zapoznać się przy stanowisku konkursowym w Domu Mody Klif.

Partnerzy konkursu:

Fly Jet, Dealer MINI Inchcape Motor, Delikatesy Alma, Ekberg Golf Academy, Golf Parks Poland, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris, Perfumeria Quality Missala, Sony Centre.

***

Dom Mody Klif to uznana i prestiżowa galeria handlowa, w której na powierzchni 18 000 mkw. mieszczą się luksusowe butiki, takich marek jak: Baldinini, Guess, Marina Rinaldi, Marella MaxMara, Marlboro Classics, Lacoste, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Stefanel, Tretorn, TruTrussardi, iBlues. Na dwóch poziomach znajduje się ponad 100 sklepów, Delikatesy Alma, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.W piątej i szóstej edycji projektu SUPERBRANDS marka Klif została uznana za jedną z najsilniejszych polskich marek i zdobyła tytuły Superbrands Polska! Dom Mody Klif Warszawa i Klif Gdynia są jedynymi polskimi centrami handlowymi, które dwukrotnie otrzymały to wyróżnienie.

W kategorii „Project of the Year ” Dom Mody Klif zdobył nagrodę CEE Retail Real Estate Awards 2012.

Właścicielem Domu Mody Klif jest Paige Investments, natomiast Zarządcą BNP Paribas Real Estate Advisory and Property Management Poland.

DOM MODY KLIF
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Sobota:
08.00 – 22.00 Delikatesy Alma
08.00 – 21.00 kawiarnie, restauracje, punkty usługowe
10.00 – 21.00 pozostałe sklepy
Od godziny 8.00 – śniadania

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *