Jak pokazać 26 730m² sklepów Martes Sport online?

Martes Sport sięga po nowoczesne technologie eCommerce oraz e-mail marketing z systemem analitycznym, aby dopieścić swoich klientów i podnieść standard obsługi klienta. Wdrożenie przeprowadzi agencja interaktywna Lizard Media z Bielska-Białej. Producent oraz importer takich znanych na polskim rynku marek jak Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes oraz akcesoriów Nike rozpoczął prace nad wdrożeniem kompleksowych rozwiązań eCommerce ─ od kompleksowej strategii eCommerce, przez interaktywne prototypy oraz testy z użytkownikami, wdrożenie i wsparcie rozwiązań, aż po e-mail marketing i inne narzędzia wspierające sprzedaż internetową. – Celem projektu jest zwiększenie ruchu i sprzedaży w sklepie oraz wzrost lojalności klientów – mówi Jarosław Gewinner, specjalista ds. reklamy w Martes Sport. – Nasze produkty są nowoczesne i technologicznie zaawansowane. Chcemy, żeby również nasz wizerunek internetowy odzwierciedlał postęp technologiczny w produkcji akcesoriów sportowych – podkreśla Jarosław Gewinner.

Mniej czasu na zakupy – więcej na sport

Wdrożenie ułatwi klientom Martes Sport nawigację podczas zakupów online i skróci ścieżkę dostępu do konkretnych produktów. Wprowadzone zostaną mechanizmy filtrowania. Na stronie pojawią się bardziej wyczerpujące opisy i specyfikacje produktów wraz z dokładnymi zdjęciami. Ma to kluczowe znaczenie podczas zakupów w sieci, gdzie produktu nie możemy fizycznie dotknąć i ocenić. Martes Sport położył duży nacisk na organizację tematyczną działów w swoich fizycznych sklepach w całej Polsce. Z tego jest dobrze znany i również systematycznie nagradzany. Sklep online będzie odzwierciedleniem tej cechy user experience. Projekt wdrożenia zakłada również ułatwienie kontaktu z obsługą klienta.

Agencja Lizard Media wybrana została spośród kilku większych firm biorących udział w konkursie ofert. Prace nad projektem firma z Bielska-Białej rozpoczęła od warsztatów user experience z klientem, w których określono wspólnie grupę docelową, stworzono modele mentalne oraz strategię user experience. – Wdrożenie nowej strategii eCommerce da Martes Sport przewagę konkurencyjną – przekonuje Paweł Biliński, UX Manager w Lizard Media. – Osiągniemy to poprzez solidne analizy i strategię user-experience, a także ciągłą analizę potrzeb i zachowań użytkowników. To kluczowe do osiągnięcia celu, jakim jest wzrost współczynników sprzedaży i konwersji – dodaje Paweł Biliński.

W tej chwili sieć sklepów Martes Sport w Polsce to prawie 50 salonów obejmujących 26 730 m². To sklepy sportowe wielko powierzchniowe od 270 do 2 200 m², z markowymi artykułami sportowymi do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Oferta firmy skierowana jest do klientów wymagających, przywiązujących wagę do marki i jakości zarówno dla wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny. Sklepy znana są z funkcjonalnej i tematycznej organizacji działów, która pozwala na łatwe zlokalizowanie poszukiwanego artykułu. Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku. W asortymencie firmy znalazły się ubrania, obuwie oraz sprzęt i akcesoria dla takich dyscyplin jak trekking, sporty zimowe, pływanie, rower, turystyka i wiele innych.

Wdrożenie przewidziane jest na koniec drugiego kwartału 2013 r.

**************************

Lizard Media to agencja kreatywna działająca na rynku od 2008r. specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach webowych oraz eCommerce. Kluczowe obszary działania to serwisy internetowe, sklepy internetowe, systemy CMS oraz strategie user experience. Lizard Media poza kompleksowymi wdrożeniami oferuje i rozwija również autorskie produkty: LizardCMS, LizardStrefa, LizardDownloader, LizardMailer oraz LizardPrintPDF. Agencja ma na swoim koncie realizacje dla wielu sektorów rynku, w tym bankowego, przemysłowego czy medycznego. Realizuje również projekty w ramach partnerstwa z zagranicznymi spółkami. W ramach Lizard Media działa marka Lizard Mobile specjalizująca się w rozwiązaniach mobilnych.

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *