Konkurs pt. „Wiosenna przemiana ZL”

Masz pomysł na ciekawe treści? Napisz do nas!

Wraz ze zmianą pory roku, również na portalu Zielonej Linii szykują się zmiany. W związku z tym zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Nowa szata graficzna, większa różnorodność treści, łatwa nawigacja – to tylko niektóre ze zmian, które pojawią się już wkrótce na portalu centrum informacyjnego urzędu pracy. W związku z powyższym, każdy użytkownik portalu i klient infolinii 19524 może wziąć udział w konkursie.

Na czym on polega?

Wystarczy wysłać na adres e-mail: redakcja@zielonalinia.gov.pl swoje propozycje tematów, jakie powinny pojawić się na portalu Zielonej Linii. Mogą to być luźne hasła, propozycje poradników z zakresu rynku pracy, propozycje baz danych…, czyli wszystko to, co jest potrzebne osobom szukającym pracy, jak również pracodawcom. Warto przyjrzeć się aktualnej treści portalu i nawiązując do niej stworzyć odpowiedź konkursową.

Co można wygrać?

Najciekawsze propozycje(ważna jest zarówno jakość jak i liczba tematów) zostaną nagrodzone unikalnymi zestawami gadżetów Zielonej Linii. Do zgarnięcia jest 10 zestawów, przy czym organizator zastrzega możliwość zwiększenia liczby nagród w konkursie!

Czas trwania

Konkurs rozpoczyna się 29.03.2013 r. i potrwa do 14.04.2013 r. Wyniki zostaną ogłoszone 17.04.2013 r. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni w formie e-mailowej.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Joanna Niemyjska (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia)

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *