Pawilony

Pawilony z płyty wielowarstwowej obornickiej to doskonały przykład budownictwa użytkowego, które dzięki uniwersalnemu designowi doskonale komponuje się z każdym otoczeniem.

Zastosowanie płyty obornickiej o wysokim stopniu termoizolacji pozwala zminimalizować konieczność ogrzewania. Tego rodzaju obiekty wykorzystywane są jako kioski handlowe, pawilony, stróżówki, hale, garaże i pawilony socjalne. W każdym przypadku stosuje się nie tylko płyty obornickie, ale również drzwi i okna zapewniające dobrą izolację termiczną.

Zewnętrzna elewacja wykończona jest płytą i kasetonami. W standardzie pawilony wyposażone są w instalację wentylacyjną i rynny. Możliwe jest doposażenie budowli w instalację elektryczną, a przy większej kubaturze także w ścianki działowe. Montaż pawilonu z płyty wielowarstwowej zakłada postawienie go od podłogi do sufitu. Możliwe jest dostosowanie projektu do strefy klimatycznej ze szczególnym uwzględnieniem występowania silnych wiatrów i grubości pokrywy śniegowej.

Uniwersalne zastosowanie pawilonów z płyty wielowarstwowej stawia te obiekty wśród uniwersalnych inwestycji. Firma może w dowolny sposób wykorzystać obiekt, przetransportować go w nowe miejsce, połączyć z innym obiektem modułowym. Wszystko związane jest możliwością spełnieniami indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Przy obecnej konkurencji liczy się bardzo cena, jednak niska cena często powoduje iż wykonawcy wykorzystują materiały o niższych właściwościach termicznych. Realizacja inwestycji, która ma wytrwać wiele lat musi być oparta o solidne materiały i fachowe wykonawstwo.

Bardzo ważnym aspektem zamówienia pawilonu z płyty obornickiej jest możliwość prowadzenia prac montażowych w prawie w każdych warunkach atmosferycznych i szybki montaż prefabrykowanych elementów. Pozwala to znacznie skrócić czas procesu inwestycyjnego w porównaniu z tradycyjnym budownictwem. Pawilony ponadto charakteryzują się dużą trwałością i wysoką izolacyjnością co znacznie zmniejsza koszt eksploatacji obiektu i zużycie energii.

Ciekawym zastosowaniem pawilonów są obiekty socjalne. Odpowiednia adaptacja projektu pozwala na zaaranżowanie obiektu spełniającego funkcje małego biura, szatni, łazienki i stołówki. Ta uniwersalność przystosowania obiektów z płyty wielowarstwowej przy odpowiednio niedużym koszcie stanowi o dużej atrakcyjności tych obiektów.

Więcej znajdziesz na www.plytbud.pl

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *