Cztery sprzęty elektryczne, które wykorzystasz w Boże Narodzenie

Są sprzęty elektryczne – RTV i AGD – które wykorzystujesz co roku podczas świąt i które są dla tego okresu wręcz kluczowe. Przypominamy Ci o nich w ramach ciekawostki, ale również dlatego, byś zastanowił się, czy posiadany przez Ciebie model nie jest przestarzały i trudny w obsłudze. Być może wymiana go złagodzi przedświąteczne napięcie i skróci czas przygotowywania wieczerzy?

Lodówka mistrzów

Czy Twoja lodówka w czasie okołoświątecznym pęka w szwach? Uff, znamy to doskonale! Kiedy kompletujesz składniki do potraw – a podkreślmy, że jest ich dwanaście, do czego dochodzą jeszcze codzienne sprawunki – na półkach może zrobić się naprawdę ciasno. Jeden produkt leży na drugim, pojedyncza żarówka zostaje kompletnie przysłonięta, zapachy się mieszają, a jak ryba dotknie ciasta, to można już tylko westchnąć i wzruszyć ramionami z rezygnacją.

Odpowiedzią na bolączki okołoświąteczne może być nowoczesny model side by side, który pozwala na pomieszczenie znacznie większej ilości jedzenia. Fakt, zajmuje nieco przestrzeni, ale wysoka funkcjonalność wynagradza tę niedogodność. Przed świętami zgromadzisz wszystko, czego Ci potrzeba, ponadto podzielisz to na kategorie i zapobiegniesz przemieszaniu się aromatów. Po świętach, gdy wszyscy będą przejedzeni, a resztki wcale nie będą się kurczyć, zamrozisz je i podasz w innym terminie. Kto czasem nie marzy o barszczu z uszkami w połowie roku?

 

Piekarnik, w którym upieczesz marzenia

Rokrocznie spinamy się, sprężamy i gimnastykujemy, żeby Wigilia wyszła idealnie, a kolejne dni świąteczne płynnie podtrzymywały dobrą passę. Niestety jakimś trafem nigdy nie wychodzi tak, jak byśmy dzieli. Wujek za dużo wypije, ciocia się popłacze, siostra spóźni, a babcia skrytykuje potrawy za przesadną nowoczesność, wszak „kiedyś było inaczej, lepiej”. Na niektóre rzeczy nie będziesz miał wpływu – odpuść. Są jednak i takie, które zależą wyłącznie od Ciebie. Jakie? Chociażby jakość dań.

Bądź dumny jak paw z wypiekanych ciast i ciasteczek oraz pieczonych potraw, przygotowując je w nowym, sprawnym i wielofunkcyjnym piekarniku. Jeśli wyjdą zarumienione od zewnątrz i ciepłe w środku w idealnym stopniu, na pewno zachwycą biesiadników i na moment odbiorą im ochotę do kłótni – zajmą się uroczystym pałaszowaniem. Najlepsze dania przygotujesz w piekarniku elektrycznym, który przy okazji podczas pieczenia sam się oczywiści, więc nie będziesz musiał szorować go po Wigilii przed długie godziny, usuwając zapach ryby.

 

Telewizor, w którym dobrze prezentuje się Kevin

Nie ma zmiłuj, święta bez Kevina to nie święta! Film może lecieć w tle i nie trzeba specjalnie śledzić fabuły – wszak i tak każdy zna ją na pamięć – ale włączyć go trzeba. To tradycja równie ważna jak wyczekiwanie pierwszej gwiazdki (lub pierwszego pomruku głodu w żołądkach domowników, jeśli niebo zaszło chmurami), kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i rozpakowywanie prezentów. Kevin niweluje wszelkie powstałe wcześniej spory i łagodzi obyczaje.

Na jakim ekranie twarz uroczego chłopca, który został sam w domu, zaprezentuje się najlepiej? Polecamy telewizor Full HD z matrycą LCD OLED i funkcją Smart TV. Nie musisz biegać po pokoju i szukać zaginionego pilota, który spoczywa w dłoni tej jednej osoby, która niczym Grinch bojkotuje święta i sprzeciwia się puszczeniu Kevina. Film puścisz ze smartfona lub tabletu, a kiedy rodzina będzie chciała wybrać się na pasterkę lub spacer, by przygotować brzuchy na drugą turę jedzenia, zatrzymasz i włączysz ponownie po ich powrocie. Szykują się wyśmienite święta!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *