Idealny poradnik kynologiczny dla miłośników Chihuahua

Chcesz posiadać psa rasy chihuahua, ale nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z nowym pupilem?

Poradnik dla miłośników i hodowców rasy chihuahua

Ta książka pomoże ci podjąć decyzję! Poradnik dla obecnych oraz przyszłych właścicieli to informacje o diecie, pielęgnacji, leczeniu, zachowaniu, charakterze oraz wiele różnorodnych wskazówek, jak dbać o swojego małego przyjaciela. Autorka dzieli się z nami tajnikami, dotyczącymi tych niezwykłych zwierząt. Będąc aktywnym psychologiem zwierząt doradza jak wychować psa, aby człowiek i pies stanowili idealnie zgrany zespół.

Chihuahua NIE nadaje się dla każdego, kto chce mieć małego, oddanego przyjaciela, którego można prawie wszędzie z sobą zabrać. To pies wyjątkowy, nie koniecznie łatwy w prowadzeniu. Doskonale sprawdzi się zarówno w dużych rodzinach, jak i w domach osób starszych czy samotnych. Jednak konsekwencja oraz rozsądne podejście do tego mikro psa , może mieć skutek w narodzeniu się prawdziwej, zdrowej więzi pomiędzy właścicielem a zwierzęciem.

Chihuahua – najmniejsza rasa psa

Chihuahua to najmniejszy pies na świecie, ale jego nazwa pochodzi od największego stanu Republiki Meksyku. Żywy, czujny, odważny, bardzo ruchliwy. Nieważne, że mieści się w torebce wielu celebrytek. Moda modą, ale jak twierdzą ci, którzy chihuahua mają w domu, nie ma lepszego przyjaciela i kompana do zabawy.

Książka przeznaczona dla wszystkich miłośników i hodowców rasy chihuahua.

 

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *