Sposób na tanią wysyłkę

Już od kilkunastu lat możemy obserwować coraz to większą popularność tak zwanych portali sprzedażowych, handel internetowy to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki.

Zakupy na odległość są często szybszą i tańszą alternatywą dla sklepów stacjonarnych. Zamówione towary są często dostarczane następnego dnia od zakupu, ale to w dużej mierze od wyboru przewoźnika zależy czas transportu a co za tym idzie zadowolenie kupujących.

Wybór oczywiście jest spory, od tradycyjnej Poczty Polskiej, gdzie niejednokrotnie trzeba odstać swoje w kolejkach, czas transportu przesyłek bywa bardzo długi a w przypadku cięższych paczek, również stosunkowo drogi, po firmy kurierskie, gdzie wymagane jest podpisanie umowy a ceny zależne są od ilości wysyłanych przesyłek. Alternatywą dla powyższych jest broker kurierski Tani Kurier. Platforma oferuje przewóz paczek krajowych i zagranicznych, kopert z dokumentami a także palet. Zaletą jest brak umów i niższe koszty wysyłki paczek niż przy umowach bezpośrednich z przewoźnikami, zamawianie kuriera bez wychodzenia z domu, platforma daje również możliwość wyboru spośród wielu przewoźników. Nowością jest ekspresowy zwrot pobrań, w jeden dzień od doręczenia przesyłki, co w tradycyjnych firmach kurierskich trwa zazwyczaj około dwóch tygodni.

Zamówienie kuriera jest szybkie i proste. Określa się parametry paczki, jej wymiary i wagę, wybiera z oferty dostępnych przewoźników tego który zabierze naszą paczkę, podaje adresy nadawcy i odbiorcy i ustala datę oraz godziny w których kurier ma przyjechać po naszą przesyłkę. Po opłaceniu przesyłki poprzez szybkie płatności internetowe, zostaje wygenerowany list przewozowy który należy wydrukować i przekazać kurierowi wraz z paczką.

Wszystko to w kilka minut, bez wychodzenia z domu, nie trzeba nawet prowadzić działalności gospodarczej by korzystać z usług brokera. To również spora wygoda, kuriera można zamówić do domu, zabrać przesyłkę ze sobą do pracy, lub nawet poprosić sąsiada by wydał paczkę kurierowi. Transport paczki trwa zwykle jeden dzień roboczy a zarówno nadawca jak i odbiorca mogą na bieżąco śledzić przebieg wysyłki.

grafika: pixabay.com/pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *