Zdrowe i wartościowe przekąski dla aktywnych marki BeRaw

BeRaw to dość młoda marka na polskim rynku. Jej założycielką jest znana trenerka fitness – Ewa Chodakowska, która dzięki rozpowszechnieniu mody na ruch zdobyła liczne grono fanów. Seria dietetycznych przekąsek ma w jeszcze większym stopniu przyczynić się do promowania zdrowego stylu życia.


BeRaw to batoniki oraz kuleczki, które, jak wskazuje sama nazwa zostały stworzone w oparciu o technologię raw. Dzięki temu zawierają większe właściwości odżywcze aniżeli tradycyjne produkty.

Cechą rozpoznawczą marki BeRaw są starannie opracowane kompozycje smakowe. Połączenia często są zaskakujące tak, że z pewnością przypadną do gustu niejednemu koneserowi smaku. Przykładem unikatowej kompozycji smakowej jest kakao w towarzystwie buraka czy soli himalajskiej.

Wszystkie przekąski zostały opracowane tak, aby dostarczać odpowiednią ilość energii przed treningiem lub wyrównywać jej bilans tuż po wysiłku fizycznym. Skutecznie uzupełniają również dietę w minerały i witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Sprawia to, że przekąski są doskonałym uzupełnieniem oraz urozmaiceniem zbilansowanej diety. BeRaw powstały specjalnie z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, dlatego zawierają zwiększoną ilość białka, dzięki czemu podnoszą efektywność treningu. Starannie wyselekcjonowane przyprawy, które znajdują się na przykład w batonikach BeRaw skutecznie pobudzają przemianę materii i przyspieszają spalanie tłuszczu. Dlatego mogą być również stosowane w trakcie kuracji odchudzającej.

Marka BeRaw stworzyła swoje produkty wyłącznie w oparciu o naturalne składniki odżywcze. Unikatowa seria batoników i kuleczek nie zapomniała również o weganach i osobach cierpiących z powodu nietolerancji pokarmowych na takie składniki jak gluten czy laktoza.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *