Zdrowe i wartościowe przekąski dla aktywnych marki BeRaw

BeRaw to dość młoda marka na polskim rynku. Jej założycielką jest znana trenerka fitness – Ewa Chodakowska, która dzięki rozpowszechnieniu mody na ruch zdobyła liczne grono fanów. Seria dietetycznych przekąsek ma w jeszcze większym stopniu przyczynić się do promowania zdrowego stylu życia.


BeRaw to batoniki oraz kuleczki, które, jak wskazuje sama nazwa zostały stworzone w oparciu o technologię raw. Dzięki temu zawierają większe właściwości odżywcze aniżeli tradycyjne produkty.

Cechą rozpoznawczą marki BeRaw są starannie opracowane kompozycje smakowe. Połączenia często są zaskakujące tak, że z pewnością przypadną do gustu niejednemu koneserowi smaku. Przykładem unikatowej kompozycji smakowej jest kakao w towarzystwie buraka czy soli himalajskiej.

Wszystkie przekąski zostały opracowane tak, aby dostarczać odpowiednią ilość energii przed treningiem lub wyrównywać jej bilans tuż po wysiłku fizycznym. Skutecznie uzupełniają również dietę w minerały i witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Sprawia to, że przekąski są doskonałym uzupełnieniem oraz urozmaiceniem zbilansowanej diety. BeRaw powstały specjalnie z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, dlatego zawierają zwiększoną ilość białka, dzięki czemu podnoszą efektywność treningu. Starannie wyselekcjonowane przyprawy, które znajdują się na przykład w batonikach BeRaw skutecznie pobudzają przemianę materii i przyspieszają spalanie tłuszczu. Dlatego mogą być również stosowane w trakcie kuracji odchudzającej.

Marka BeRaw stworzyła swoje produkty wyłącznie w oparciu o naturalne składniki odżywcze. Unikatowa seria batoników i kuleczek nie zapomniała również o weganach i osobach cierpiących z powodu nietolerancji pokarmowych na takie składniki jak gluten czy laktoza.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *