Zapomnij o nudzie w sypialni!

Seks pełni w związku ważną rolę, pozwalając nie tylko na przeżycie wspaniałych chwil rozkoszy, ale dając również poczucie bliskości. Niestety, często zdarza się, że im dłużej dwie osoby przebywają w swoim towarzystwie, tym mniej ciekawe jest ich życie seksualne – pozostaje już mało rzeczy, którymi mogą się wzajemnie zaskakiwać i w sypialni zaczyna wiać nudą. Jak to zmienić i znów cieszyć się radosnym obcowaniem z drugą osobą?

Gadżety dla dwojga – olejki

A może by tak… masaż? Zaskoczenie drugiej osoby takim przyjemny doświadczeniem nie tylko znacznie ociepli wzajemne relacje, ale również pozwoli na pełny relaks, przez co seks stanie się zdecydowanie „głębszym” doznaniem, zyskując na swojej mocy. Tym bardziej, że wiele oferowanych przez sex-shopy żelów do masażu to zarazem lubrykanty, na przykład Pocket for Touch. To on jako jedyny jest podwójnie zabezpieczony, ma właściwości antyalergiczne oraz doskonale współpracuje z wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi – może być także używany z prezerwatywami. Ponadto, wyraźnie przyśpiesza nadejście orgazmu i wzmacnia jego siłę. Kolejna jego zaleta to brak uczucia lepkości na ciele.

Inny produkt tego typu to Romantic Stim. Stanowi połączenie olejku do masażu oraz wydajnego żelu intymnego. Dzięki swojej formule, wzmacnia doznania podczas seksu, nie jest lepki i można z powodzeniem stosować go wraz z prezerwatywami. Jego struktura tworzy bezpieczną, długotrwałą warstwę poślizgową, dzięki czemu gwarantuje seks bez otarć i urazów.

Gadżety dla dwojga – zestawy

A może podwójny zestaw, w którym znajdzie się coś specjalnie dla niego i specjalnie dla niej? Na przykład Speedex – spray pod język. Składa się z dwóch buteleczek, w których znajduje specjalny płyn. Należy psiknąć nim pod język, dzięki czemu przeniknie on do krwioobiegu, wywołując pobudzenie i przyjemnie relaksując. Nazywany jest „eliksirem miłości”, ponieważ jego użycie pozwoli na dokonanie mocnego zbliżenia z bardziej intensywnymi doznaniami oraz silnym orgazmem. Oczywiście, jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia.

A może preferujecie akcesoria? „Ana’s Trilogy” to zestaw, w skład którego wchodzą: jedwabna opaska na oczy, piórko do łaskotania, klamerki na sutki oraz wibrator „szminka”. Każdy z tych elementów zestawu umożliwia nowe eksperymenty erotyczne pozwalające na odkrycie świata całkowicie świeżych, silnych doznań!

To oczywiście tylko przykłady tego, co można znaleźć w sex-shopach. Aby nabyć poszczególne produkty, nie musisz nawet wychodzić z domu! Szeroki wybór i dyskretną dostawę oferuje eRozkosz. Już dziś odwiedź witrynę sklepu, aby zobaczyć pełną ofertę – i wybrać coś na wspaniały wieczór!

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *