Bierz plecak i lecimy – Beata Goździk

„Bierz  plecak i lecimy” to książka dla młodzieży, którą można  czytać w podróży, by umilić sobie czas, dzięki czemu nawet dość długa  podróż minie szybko. To pozycja formatu A5,  w miarę cienka, dająca wcisnąć się do kieszonki wypchanego niezbędnymi rzeczami plecaka. Lekka, dzięki czemu zabranie jej ze sobą nie zmieni  ciężaru walizki, torby itp.

Treść powieści odpręża i relaksuje. To  historia o młodych ludziach, którzy pokończyli szkoły średnie. Ich wiek  jest zróżnicowany. Znają się od najmłodszych lat.

Akcja toczy się w  Tomaszowie Mazowieckim oraz jego okolicach, ale wiadomości sięgają  daleko poza granice Polski, bo aż do innego kontynentu. Oprócz tego z  publikacji dowiemy się o początkach piłkarzyków stołowych, a także o  zaskakującej broni, jakiej używa czapla siwa. Przez książkę przewiną się  kleszcze, której populacja w polskich lasach i na łąkach się rozrasta. Są również, dopiero co wyklute z jaj, szare łabędzie. Sympatyczny czworonóg, umiejący rozbawić swoim zachowaniem Czytelnika, natomiast  niekoniecznie jednego z bohaterów. Pojawi się nieoczekiwany żywioł,  który zjeży włosy na głowie piątce przyjaciół. Będzie można prześledzić rozmowę kwalifikacyjną, jaką przejdzie jeden z bohaterów. I wiele, wiele  innych sytuacji a pośród tego wszystkiego zręcznie wplótł się motyw  miłosny. Jakże miałoby go nie być?

Książka bawi i w sympatyczny sposób przekazuje sporo informacji, które w przeciwieństwie do podręcznikowych faktów, łatwo dają się zapamiętać.

Więcej informacji na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/bierz-plecak-lecimy

 

Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

https://pl-pl.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *