Auto na kredyt – korzystne rozwiązanie

Czy jest możliwość stania się właścicielem nowego samochodu w momencie, gdy nasz budżet nie jest w stanie pokryć jego całej wartości? Oczywiście! Należy jedynie wybrać odpowiedni pakiet finansowania i wymarzony model.

Jeśli jesteśmy zainteresowani autem marki Dacia, to sprawa jest względnie prosta. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty RCI Banque – https://www.daciafinansowanie.pl//finansowanie. Klient indywidualny może skorzystać z kredytu na samochody nowe i używane, natomiast dla firmy przygotowano, także atrakcyjne oferty leasingu czy najmu długoterminowego.

Kredyt na samochód osobowy lub dostawczy opiera się na płatności w równych ratach, które klient może dopasować do własnych możliwości. Maksymalny okres kredytowania to 8 lat, a wkład własny może być równy nawet 0%. Aby uzyskać tego typu kredyt trzeba spełnić kilka wymagań. Po pierwsze jest on przeznaczony dla osób fizycznych, które zatrudnione są na umowę o pracę, dla rencistów i emerytów oraz dla osób, które uzyskują dochody z tytułu prowadzenia gospodarstwa rolnego lub wykonywania wolnego zawodu. Druga kwestią są niezbędna dokumenty. Potrzebny będzie dowód osobisty lub paszport i prawo jazdy oraz dokument, który będzie potwierdzał źródło i wysokość netto z ostatnich trzech miesięcy.

Więcej opcji finansowania przygotowanych jest dla firm. Klienci korporacyjni mogą skorzystać np. z popularnego leasingu lub najmu długoterminowego.

Standardowy leasing samochodowy, tak jak kredyt, charakteryzuje się opłatą wstępną 0% oraz równymi ratami. Okres leasingu może trwać maksymalnie do 60 miesięcy. Ponadto w ofercie Dacia Finansowanie znajduje się Leasing All In One, z którego można skorzystać, dołączając do Dacia Business Plan. Dzięki niemu klient może liczyć na niskie raty, preferencyjne oprocentowanie, gwarantowany samochód zastępczy oraz kompleksowy serwis.

Oferta Dacii i RCI Banque powinna zadowolić wszystkich pragnących aut , które łączą wysoką jakość z niewygórowaną ceną.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *