Najpopularniejsze seriale w 2017 roku

Historia trzech kobiet z małego kalifornijskiego miasteczka, opowieść o pracy strażników polskiej Straży Granicznej w Bieszczadach oraz losy przyjaciół nastolatki, która popełniła samobójstwo. Oto 3 seriale, o których mówiło się najwięcej w 2017 roku.

Ten serial był na ustach wszystkich na długo przed premierą. Po pierwsze, jego producentką została popularna wśród młodzieży piosenkarka i aktorka, Selena Gomez. Po drugie, fabuła powstała na podstawie światowego bestsellera Jaya Ashera o tym samym tytule. Po trzecie, oburzająca konserwatywnych rodziców tematyka – produkcja skupia się na Hannie Baker, nastolatce z amerykańskiego liceum, która popełnia samobójstwo. Poprzez nagrane kasety jej znajomi i dawni przyjaciele dowiadują się, jakie były przyczyny tej dramatycznej decyzji. Duże zainteresowanie (nie tylko wśród młodych widzów, ale też krytyków) spowodowało, że twórcy serii ogłosili powstanie drugiej serii, a wcielająca się w główną rolę Katherine Langford doczekała się swojej pierwszej nominacji do Złotego Globu.

„Wielkie kłamstewka”

Jaki jest najczęściej nagradzany serial tego roku? Odpowiedz może być tylko jedna: „Wielkie kłamstewka”. Serial (już nie miniserial – producenci właśnie poinformowali, że kręcony będzie drugi sezon) zdominował tegoroczne rozdanie nagród Emmy – statuetka dla najlepszej miniserii, aktorki w miniserii (Nicole Kidman), aktora drugoplanowego (Alexander Skarsgard) oraz aktorki drugoplanowej (Laura Dern) – i może liczyć na kilka nagród na Złotych Globach (ma na koncie 6 nominacji). W Polsce emitowany był przez dostępny w ofercie https://telewizjaswiatlowodowa.pl kanał HBO. Co zdecydowało o oddaniu widzów? Przede wszystkim życiowa, bardzo bliska telewidzom fabuła oraz plejada gwiazd, z wspomnianymi już Kidman i Reese Whiterspoon na czele.

„Wataha”

Dużo szumu narobiła także druga część polskiego serialu „Wataha”. Zakończona przed kilkoma tygodniami seria zebrała bardzo pochlebne opinie widzów, a bohaterowie tacy jak prokurator Dobosz i Wiktor Rebrow na stałe zapisali się w historii rodzimej telewizji. W serialu zagrały ze sobą wszystkie elementy: fabuła, plenery, gra aktorska. Kontynuacja sprostała oczekiwaniom (według niektórych nawet je przerosła), a wątki na wyjaśnienie, których widzowie czekali 3 lata, zostały rozwiązane. Na razie producenci nie ogłosili informacji o kontynuacji, ale otwarte zakończenie i popularność powodują, że wydaje się to tylko kwestią czasu.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *