Co oferują hotele w Świnoujściu?

Hotele w Świnoujściu oferują dziś swoim klientom nie tylko możliwość wynajęcia przytulnego pokoju na czas pobytu w mieście. Mają w ofercie również dodatkowe udogodnienia, takie jak możliwość korzystania z basenu, sauny czy zabiegów spa. Co jeszcze możemy znaleźć w ofertach hoteli w Świnoujściu i jak wybrać najlepszy hotel nad morzem, który w stu procentach spełni nasze oczekiwania i zapewni nam wspaniały wypoczynek?

 

Czy w Świnoujściu znajdziemy hotele i ośrodki wypoczynkowe z basenem i strefą wellness?

Hotele i ośrodki wypoczynkowe oferują swoim klientom dostęp do basenu hotelowego, a często także innych udogodnień, zwanych zazwyczaj strefą wellness. Pod tym pojęciem kryje się więc nie tylko basen, lecz często również sauna lub kompleks saun różnego typu. Ośrodek wypoczynkowy West Baltic Resort oferuje swoim gościom dostęp do sauny parowej, sauny suchej oraz sauny IR, czyli tak zwanej sauny podczerwonej. Po sesji w saunie goście mogą także skorzystać z misy lodowej, dzięki której idealnie schłodzą rozgrzane ciało i zapewnią sobie delikatny peeling oraz najlepsze efekty orzeźwiające i wzmacniające odporność organizmu oraz poprawiające krążenie krwi. Zarówno przed i po saunie resort oferuje także gościom możliwość skorzystania ze specjalnych mis do ogrzewania stóp. W jego ofercie znajdziemy także dostęp do wyjątkowego obiektu, jakim jest całoroczne zewnętrzne jacuzzi. W ramach pobytu w ośrodku możemy także wybrać się na codzienną poranną gimnastykę przed śniadaniem, aby pobudzić ciało i umysł i zapewnić sobie pierwszą dawkę ruchu w ciągu dnia.

W ciągu ostatnich lat rozbudowana dodatkowa oferta wellness stała się standardem w wielu hotelach. Wynika to z ogromnej popularności, jaką cieszy się korzystanie z tego rodzaju udogodnień wśród gości. Coraz więcej z nich chce bowiem w czasie pobytu nad morzem nie tylko nacieszyć się pięknym nadmorskim krajobrazem i czystym jodowanym powietrzem. Podczas urlopu chcemy dziś przede wszystkim zapomnieć o pracy i codziennym stresie. Dlatego też poza strefą wellness, hotele oferują dziś również często dostęp do zabiegów spa.

Szukasz hotelu w Świnoujściu? Sprawdź, na jakie atrakcje warto zwrócić uwagę?

Podczas wczasów w Świnoujściu, odpoczywając w komfortowym hotelu, nie zapomnijmy zwiedzić okolicznych atrakcji turystycznych. W mieście znajdują się bowiem między innymi zabytkowe dziewiętnastowieczne budowle, a wśród nich najwyższa w Polsce latarnia morska, jak również wyjątkowe parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody. Natrafimy tu także na ślady obronnej przeszłości miasta w postaci trzech fortów pruskich z okresu dziewiętnastego wieku.

Pomimo licznych zniszczeń, jakim Świnoujście uległo w czasie drugiej wojny światowej, a zwłaszcza podczas bombardowań portu w 1945 roku, możemy nadal znaleźć tu wiele pięknych zabytkowych budowli z osiemnastego, dziewiętnastego i początku dwudziestego wieku. Poza licznymi kamienicami i oficynami zobaczymy tu również wspaniały ratusz wybudowany na początku dziewiętnastego wieku, będący obecnie siedzibą Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Również w dziewiętnastym wieku, choć około pięćdziesiąt lat później niż dawny ratusz miejski, powstała latarnia morska w Świnoujściu. Jest ona obecnie nie tylko najwyższą latarnią morską w Polsce, lecz jednym z najwyższych na świecie budynków tego rodzaju. Udostępniona do zwiedzania w 2000 roku, stanowi chyba największą i najbardziej rozpoznawalną atrakcję turystyczną Świnoujścia. Warto zauważyć, że jest nadal czynna i poza światłem białym, widocznym od strony wybrzeża, emituje także światło czerwone, skierowane na południe, które pomaga w nawigacji statkom płynącym w dół Odry.

Publikacja: insane.agency

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *