Startuje III edycja studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” na UMCS.

Open_Brokers

W weekend 9-10 grudnia wystartuje już III edycja studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” prowadzonych przez Wydział Ekonomiczny UMCS w Lublinie we współpracy z Multiagencją Open Brokers S.A. oraz Open Finance S.A. Patronem medialnym kierunku jest Gazeta Ubezpieczeniowa.

W trzeciej edycji weźmie udział aż 17 słuchaczy – w większości związanych z branżą finansową. Przez kolejne miesiące zdobędą ekspercką wiedzę o rynku ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego.
Na pierwszym grudniowym zjeździe swoim doświadczeniem podzielą się eksperci z UMCS oraz SGH w Warszawie.

III edycja kierunku „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” to dla nas potwierdzenie, że istnieje silna potrzeba profesjonalnego przygotowania do działania w tej branży, a nasza propozycja cieszy się uznaniem rynku. Poprzez branżową wiedzę i doświadczenie praktyków dajemy naszym studentom wiele nowych możliwości. Nasz cel to promowanie etycznej i wartościowej pracy doradców, bo tylko takie podejście do biznesu i klienta ma sens i przyszłość. – mówi Tomasz Chwiejczak, prezes zarządu Open Brokers.

Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe od wielu lat przyciągają tysiące osób, które w tej branży chcą zbudować swój zawodowy sukces. Firmy z branży finansowej systematycznie deklarują najwyższy wskaźnik zadowolenia z sytuacji rynkowej (www.stat.gov.pl). Jednak by osiągnąć sukces w branży finansów, trzeba stale doskonalić swoje umiejętności. Rosną oczekiwania klientów, dlatego rynek ubezpieczeń i pośrednictwa finansowego potrzebuje profesjonalistów.

Program III edycji studiów „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” został zaktualizowany o wymogi nowej ustawy o kredycie hipotecznym oraz ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, która wejdzie w życie w 2018 r.  Wykłady i warsztaty prowadzą eksperci z instytucji rynku finansowego oraz praktycy Open Brokers i Open Finance z wieloletnim doświadczeniem.

W programie studiów podyplomowych „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” łączymy niezbędną wiedzę teoretyczną i doświadczenie biznesowe praktyków z branży finansów. Kierunek dołączył do oferty UMCS w Lublinie po to, aby dać słuchaczom wymierne korzyści, jak wzmocnienie pozycji na rynku pracy, możliwość założenia własnego, zyskownego biznesu, zawodowa niezależność – mówi opiekun merytoryczny kierunku i kierownik studiów podyplomowych dr hab. Teresa H. Bednarczyk, prof. nadzw. UMCS w Lublinie.

Więcej informacji o kierunku można znaleźć na stronie UMCS: link


Open Brokers S.A. jest ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową w grupie kapitałowej Open Finance. Misją firmy jest doskonalenie branży ubezpieczeń – poprzez wysokie standardy obsługi klientów, jakość oferty ubezpieczeń i nowoczesne technologie. Już 70.000 klientów zaufało doradcom Open Brokers w całej Polsce, a w zespole specjalistów działa już 500 partnerów i 2000 doradców.


Zapraszamy po więcej informacji
Ewa Adaszyńska
PR Manager/Rzecznik Prasowy

e-mail: ewa.adaszynska@openbrokers.pl
tel. 693 666 454
www.odkrywamyubezpieczenia.pl

No votes yet.
Please wait...
Ewa Adaszyńska

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *