Mini rolety – gdzie je stosować i dlaczego warto w nie zainwestować?

Mini rolety to ostatnio jeden z najchętniej wybieranych systemów okiennych. Dlaczego? Są one proste w montażu, estetyczne i co najważniejsze doskonale się prezentują nawet na oknach o nietypowym ułożeniu. Dlaczego warto je wybrać? Sprawdźmy.

 

Mini rolety dzień noc – dlaczego warto je kupić?

Mini rolety możemy odnaleźć w praktycznie każdym markecie budowlanym i sklepie z artykułami budowlanymi. Ogromny wybór wzorów, kolorów, a także rozmiarów mini rolet sprawia, że cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród inwestorów. W razie kłopotów z dopasowaniem mini rolety, uiszczając niewielką dopłatę, możemy zdecydować się na wykonanie rolet na wymiar.

Mini rolety oprócz atrakcyjnego wyglądu i szerokiej dostępności, charakteryzują się również innymi cechami, które zachęcają inwestorów do ich zakupu. Jeśli podjęliście się kiedyś montażu tradycyjnych rolet, to możecie wspominać go niezbyt pozytywnie. W przypadku mini rolety do jej instalacji wystarczą tylko nożyczki. Dzięki odpowiedniemu docinaniu żyłki, która znajduje się w zestawie, możemy dopasować je do wysokości okna, a także uniknąć nieestetycznego zwisania zasłony, z którym tak często spotykaliśmy się w przypadku zwyczajnych rolet.

Kolejnym faktorem, który sprawia, że mini rolety są produktem godnym uwagi, jest ich cena. W przeciwieństwie do innych typów rolet np. z prowadnicami, gdzie ich zakup i montaż jest dość kosztowny. Mini rolety montuje się nie tylko szybko, ale również niedrogo.

 

Gdzie instalować mini rolety?

Mini rolety charakteryzują się sporą uniwersalnością, dlatego ich montaż możliwy jest praktycznie na każdym oknie. Szczególnym problem dla inwestorów w przypadku montażu rolet były zazwyczaj okna uchylne. Aby roleta nie zwisała podczas ich otwierania, niezbędny był montaż prowadnic. Mini rolety nie wymagają ich użycia, gdyż wyposażone są w mechanizm żyłek. Prosty w instalacji i – co równie ważne – estetycznie wyglądający system sprawia, że mini rolety można bez problemu montować nawet na oknach uchylnych oraz innych rodzajach okien otwieranych w nietypowy sposób.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *