Przeprowadzka- postaw na fachowców!

Przeprowadzki kojarzą się z olbrzymim nakładem czasu i pracy oraz niekończącymi się problemami natury logistycznej. Wiele osób drży na samą myśl o czekających ich utrapieniach i chętnie odłożyłaby niewdzięczne zadanie na czas nieokreślony. Tymczasem przeprowadzka nie musi być złem koniecznym, a może być rozwojową zmianą perspektywy i miejsca.

Warto postawić na fachowców

Nasza firma Frogstrans od lat zajmuje się przeprowadzkami osób prywatnych i instytucji. Zebrane doświadczenie nauczyło nas radzić sobie w wielu nietypowych sytuacjach. Pomożemy zaplanować cały proces, aby przebiegł sprawnie i bez zakłóceń. Magazynujemy mienie na czas przeprowadzki, więc nie ma problemu z dostosowaniem kolejnych etapów do czasu jakim dysponujecie. Nie ma potrzeby brać tygodniowych urlopów czy zatrudniać członków dalszej rodziny.

Wasze mienie jest z nami bezpieczne

Mamy sprawdzone metody zabezpieczania cennych przedmiotów. Wasze meble bez uszczerbku dotrą na miejsce przeznaczenia. Gwarantujemy bezpieczne przewiezienie oraz dostarczenie w terminie powierzonego nam mienia do nowego lokum. Posiadamy również ubezpieczenie na wypadek kradzieży i innych niezależnych od nas okoliczności np. wypadku drogowego samochodu transportowego.

Odpowiednie zaplecze techniczne

Dysponujemy sprzętem dobrej jakości i różnego przeznaczenia. Nie musicie się martwić jak znieść fortepian z trzeciego piętra w budynku bez windy. To nasz problem czy zwieziemy szafę platformą przez balkon czy zniesiemy po schodach. Bogate doświadczenie gwarantuje, że wybierzemy najlepszy i najbezpieczniejszy sposób.

Klient nasz pan

Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem. Dlatego oferujemy pomoc na każdym etapie i w różnym zakresie. Nie tylko dostarczymy kartony do pakowania i pomożemy zabezpieczyć najcenniejsze rzeczy, ale na życzenie klienta oferujemy kompleksową pomoc w pakowaniu i rozpakowywaniu, a nawet przenosiny całych pomieszczeń bez udziału klienta (np. biur całej firmy do nowego budynku). Gwarantujemy miłą i fachową obsługę.

Przeprowadzka nie musi być trudna!Zapraszamy do współpracy www.frogstrans.pl

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *