E-papierosy

W ofercie firmy Liquider Poland znajdują się e-papierosy, akcesoria i liquidy najwyższej jakości. Bogaty wachlarz sprzedawanych produktów oznacza obecność wielu znanych i cenionych marek. Zarówno osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z e-papierosami, jak i te bardziej zaawansowane znajdą produkty dostosowane do ich preferencji, gustu oraz posiadanego budżetu.

Z czego wynika przewaga e-papierosów nad tradycyjnymi?
Dym z papierosów elektronicznych jest mniej szkodliwy, zarówno dla palacza jak i osób palących w sposób bierny. W zasadzie jest to para wodna z tytoniem i substancjami aromatycznymi. Kolejna przewaga e-papierosów to fakt, że zapach dymu nie wnika w ubrania, meble czy tapicerkę samochodową. Nie zmienia także w takim stopniu zapachu z jamy ustnej jak zwykłe papierosy. Palenie e-papierosów w takich miejscach jak przystanek autobusowy nie grozi otrzymaniem mandatu (tytoń jest tutaj podgrzewany, a nie spalany). Dla wielu osób jednak największym atutem papierosów elektronicznych jest znacznie niższy koszt miesięcznego użytkowania. Oszczędności sięgają od 300 do 800 złotych miesięcznie (lub więcej, w zależności od ilości i marki palonych papierosów).

Czy sprzedawane przez nas e-papierosy są bezpieczne?
Każdy kto sprawdzał skład chemiczny e-papierosów (a konkretniej liquidów) wie, że zawierają w sobie bardzo dużo tajemniczych substancji. Jednak bez obaw. E-papierosy są o wiele bardziej bezpieczne dla zdrowia niż tradycyjne papierosy. Podstawowe składniki liquidów to gliceryna, glikol propylenowy, nikotyna oraz aromat. Wielu lekarzy poleca przejście z tradycyjnych papierosów, na ich wersję elektroniczną. Głównym argumentem jest to, że unika się w ten sposób wdychania bardzo szkodliwych substancji smolistych, metali ciężkich, tlenku węgla oraz innych niekorzystnych dla organizmu związków chemicznych.

Sprzedawane przez Liquider Poland produkty spełniają wszelkie wymogi dotyczące zawartości substancji chemicznych. Potwierdza to fakt, że zostały one zaaprobowane i zarejestrowane przez Komisję Europejską oraz są dopuszczone do obrotu na terenie Uni Europejskiej. Dotyczy to produktów marek Liquider.

Wyjątkowy aromat
Wyróżnikiem sprzedawanych przez nas liquidów jest ich wysoka jakość i ponadprzeciętne walory zapachowe. Dostępnych jest wiele aromatów, od owocowych, czekoladowych, kawowych i miętowych, po bardziej nietypowe. W przypadku papierosów elektronicznych nie można w takim razie narzekać na monotonię.
Do produkcji liquidów używana jest jedynie nikotyna najwyższej jakości, wolna od zanieczyszczeń.Gwarantuje to uzyskanie wyjątkowego smaku i zapachu oraz bezpieczeństwo dla zdrowia. Buteleczki z Liquidem są szczelnie zamknięte, pakowane w  sterylnych warunkach, dzięki czemu nie utleniają się i zachowują przez bardzo długi czas (w zasadzie nieograniczony) swój esencjonalny aromat i świeżość. Liquid należy przechowywać w miejscu zacienionym, niedostępnym dla dzieci. Nadaje się on tylko do użytku jako uzupełnienie do kartridża e-papierosów.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *