Najlepsza zabawa współczesnego wesela – fotobudka

Fotobudki, drink bary czy candy bary to coraz modniejsze, pojawiające się na wielu weselach atrakcje umilające gościom zabawę. Szczególnie dużą popularnością cieszą się fotobudki, które nie tylko gwarantują bardzo fajną zabawę, ale również są niezapomnianą pamiątką uwieczniająca dobrą zabawę tego wyjątkowego dnia.

Nazwa fotobudka wielu przywodzi na myśl dość ciasne i niezbyt komfortowe pomieszczenie. Bywa i tak, jednak zdecydowanie rzadko. Najczęściej zdarza się, że umieszczona zostaje w jednym z kątów na weselnej sali tak, by nie przeszkadzać pozostałym gościom w zabawie.

Wybór odpowiednich akcesoriów
Cały sekret popularności fotobudek polega na właściwym wyborze akcesoriów, które posłużą naszym gościom do robienia sobie zabawnych zdjęć. Dużą popularnością cieszą się takie gadżety jak różnokolorowe okulary w rozmaitych nawet nieco szalonych kształtach, złote korony, piękne diademy niczym z bajki o księżniczkach, rozmaite kapelusze czy wąsy i usta na patyczkach. Coraz częściej w fotobudkach na wesele znaleźć można pluszowe kajdanki, mnóstwo kolorowych piór czy diabelskie lub anielskie atrybuty. Wprowadzanie to fotografii takich gadżetów ma poza zrobieniem fajnej i ciekawej fotografii jeszcze jeden cel – rozluźnienie osoby fotografowanej. Jest bowiem wiele osób, które z różnych, sobie tylko znanych powodów nie lubią być fotografowane. Obecność wielu różnych i śmiesznych rzeczy rozluźnia atmosferę na tyle, że do tej pory niechętni wobec fotografów świetnie się bawią, zapominając nawet o obecności fotografa robiącego im zdjęcia. Dla urozmaicenia często wykorzystuje się różne zabawne plakaty stanowiące tło do zdjęć. Co prawda taki pomysł w świecie fotobudek pojawił się niedawno, ale już zyskał sobie wielu miłośników. Są to plakaty np. policyjne, na których każdy z gości może umieścić swoją własną dedykację. Świetnie prezentują się również fotobudki w formie lustra. To jest nowość, która dopiero od niedawna pojawiła się w fotobudkach, dlatego też jeszcze nie każdy fotograf z takiej możliwości korzysta. Prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero w momencie, gdy uczestnik dotknie magicznego lustra. Cała zabawa z Magic Mirror polega na tym, że wyświetla ona rozmaite animacje będące miłym podziękowaniem za przybycie gości na wesele. Magic Mirror to także lustro robiące zdjęcia. Dodatkowo do takiego lustra podłączona jest drukarka, więc zaraz po zrobieniu otrzymujemy zdjęcie w jego papierowej formie.

Zdjęcia… ale jak to zrobić?
Zdjęcia można robić naprawdę dowolnie, wszystko zależy tylko od fantazjo gości. Mogą być zdjęcia z Młodą Parą, jak i przyjaciółmi czy bliską rodziną. Niezależnie od tego, kto się na nich znajdzie i tak będą fantastyczną pamiątką, dokumentującą ten bardzo ważny dzień. Nie należy się bać eksperymentów z doborem gadżetów – ma być po prostu zabawnie! Miłym gestem Pary Młodej zawsze jest to, że gotowe zdjęcia wysyłają pewien czas po ślubie swoim gościom, dziękując im tym samym za przybycie i to, że uczynili dzień wesela niezapomnianym i wyjątkowym oraz za świetną zabawę do białego rana.

 

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *