Izolacja – optymalny wybór w zasięgu ręki!

Wybór izolacji to decyzja na długie lata, dlatego należy dołożyć wszelkich starań ku temu, aby podjąć właściwą decyzję. Bez względu na to, czy dopiero planujemy inwestycję, czy też dokonujemy zmian w już istniejącym obiekcie, powinniśmy dokładnie zapoznać się z ofertą obecnych na rynku materiałów izolacyjnych. Nie mając odpowiedniego rozeznania i poprzestając na najbardziej standardowych ofert, pozbawiamy się możliwości skorzystania z najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu izolacji, gwarantujących trwałość przez długie lata. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, co naprawdę powinno się liczyć przy wyborze izolacji!

Jak wybrać najlepszą izolację?

Aby podjąć optymalną decyzję w zakresie wyboru izolacji, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka czynników, decydujących o skuteczności działania określonych materiałów izolacyjnych. Odpowiednia analiza kilku podstawowych parametrów pozwoli nam bowiem wybrać izolację wyróżniającą się niemal dożywotnią energooszczędnością, ekonomicznością w eksploatacji, dobrą wentylacją i odpornością na czynniki zewnętrzne. Właśnie taką izolację oferujemy w Kanuf Insulation.

Wybierając izolację, sprawdź, z jakiego materiału i w jakich warunkach została wykonana!

Jeśli przy wyborze izolacji decydujemy się na wełnę mineralną, sięgnijmy po taką, która została wyprodukowana z surowców występujących naturalnie lub surowców wtórnych, które zostały poddane obróbce z wykorzystaniem biotechnologii łączenia włókien pozbawionych formaldehydu, fenolu i akrylu, a także bez dodatku sztucznych barwników czy substancji rozjaśniających. Wybierając materiały oparte na odnawialnych, a nie ropopochodnych substancjach chemicznych, zyskujemy produkt przyjazny środowisku oraz pozytywnie wpływający na jakość powietrza w budynku.

Wybierając izolację, zwróć uwagę na jej parametry techniczne

Wybrana przez nas izolacja zawsze powinna spełniać określone standardy. Należy zwrócić uwagę na to, aby materiały izolacyjne spełniały określone standardy, w tym normy zdrowia i bezpieczeństwa, certyfikacji jakościowej dla produktów z wełny mineralnej, oznaczenia CE w Europie oraz kryteria UL (Underwriters Laboratories) i Greenguard w Ameryce Północnej. Warto także zwrócić uwagę na nowoczesne rozwiązania wykorzystywane przy produkcji izolacji, takie jak technologia ECOSE stosowana w izolacji Knauf Insulation, dzięki której nie musimy już wybierać pomiędzy wysoką jakością a ceną i łatwością montażu. Dzięki ECOSE otrzymujemy izolację o wieloletniej trwałości i doskonałej jakości, dostarczaną w wygodnych opakowaniach oraz bezpieczną w montażu.

Wybierz izolację, która przyniesie odczuwalne korzyści

Jakie korzyści może przynieść odpowiedni wybór izolacji? Kwestią oczywistą jest to, że odpowiednia izolacja jest po prostu energooszczędna. Ponadto sięgając po izolację produkowaną z wykorzystaniem biodegradowalnego spoiwa, przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju w budownictwie oraz do redukcji emisji gazów cieplarnianych, a zatem do ochrony środowiska naturalnego. Warto zatem wybrać izolację, która w całości wykonana jest z produktów przyjaznych środowisku.

Publikacja: insane.agency

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *