Samochodziki Modarri – projektuj, buduj i jedź!

Samochodziki Modarri dziecko pokocha od pierwszej jazdy. Modarri to zabawka, która uczy projektowania, inżynierii i mechaniki. Przy tym samochody są piękne, jeżdżą gładko reagując na ruch ręki. Z jednego samochodu można stworzyć pięć modeli z unikalnym systemem kierowniczym i amortyzowanym zawieszeniem. Wystarczy, że dziecko „usiądzie” za kierownicą aby „poczuło drogę”! Mały kierowca może prowadzić samochód i robić manewry takie jak jechanie po ósemce bez zmieniania pozycji ręki!

Samochody Modarri mają niesamowite cechy, które dzieci znajdą tylko w tych autach:

– Modarri składa się z jedenastu wysokiej jakości, wymiennych części – w tym bieżnikowane opony, prawdziwe resorowane przednie i tylne zawieszenie, podwozie, fotel, maska samochodu.

– Samochody można wciąż na nowo projektować – wygląd i kolorystykę, skręcać części załączonym śrubokrętem, a potem eksperymentować z możliwościami nowego samochodu.
– Każde auto można złożyć na 5 różnych sposobów, a wymieniając części z innymi zestawami Modarri można uzyskać nawet 3 miliony kombinacji.
– Modarri powstały z miłości do samochodów dlatego zachwycają urodą, funkcjonalnością i wytrzymałością.
– Jeżdżą gładko, reagując na ruch ręki ponieważ posiadają współbieżny układ sterowniczy i amortyzowane zawieszenie.

Wprowadzone jesienią 2016 roku na rynek nowe wersje Samochodów Modarri, Modarri Delux mają dodatkowo załączone do opakowania części zamienne (maska samochodu i błotniki), dzięki czemu dziecko od razu po rozpakowaniu Modarri ma jeszcze więcej możliwości zbudowania swojego niepowtarzalnego auta. Samochody Delux posiadają unowocześnione podwozie, zawieszenie i fotel oraz pomalowane są prawdziwym dwustopniowym, metalicznym lakierem samochodowym.

Każda część samochodu Modarri Delux jest wymienna z innymi częściami wszystkich samochodów Modarri, dzieci mogą dowolnie miksować i łączyć elementy, tworząc miliony nowych samochodzików! Modułowy system składania samochodu Modarri wykorzystuje śrubki zabezpieczone w specjalny sposób, uniemożliwiający wypadanie po odkręceniu. Dzięki temu wymiana części jest szybka i łatwa.

Samochody Modarri to niekończące się możliwości zabawy, składania, projektowania. W sprzedaży jest 14 modeli różnych aut Modarri, ponieważ więcej Modarri to więcej niesamowitej zabawy i nauki. Dla kolekcjonerów dostępny jest duży Transporter Modarri, który może pomieścić nawet 8 samochodzików.

Więcej o Modarri na www.modarri.pl. Cena Modarri to 99zł, Modarri Delux 129zł.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *