Okna przesuwne – doskonałe do wielkogabarytowych przeszkleń

W poszukiwaniu okien o większych gabarytach warto zdecydować się na te przesuwne. Chociaż nie są one jeszcze powszechnie stosowane w naszym kraju, to jednak są również bardzo dobrym wyborem wtedy, gdy liczy się estetyka oraz oszczędność, ponieważ znajdują zastosowanie w budynkach energooszczędnych i pasywnych.

Okna przesuwne najnowszej generacji pozwalają na realizowanie naprawdę imponujących przeszkleń o sporych gabarytach zarówno w domach jednorodzinnych, jak i również w innych przestrzeniach. Systemy te umożliwiają uzyskanie bardzo atrakcyjnego efektu estetycznego, ale także wyróżniają się szeroką funkcjonalnością. Pozwalają na tworzenie rozmaitych aranżacji i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców nieruchomości o różnym metrażu.

Takie ekskluzywne okna popularne są między innymi w wersji PCV, czyli pozwalającej na uzyskanie bardzo dobrych parametrów szczelności i izolacyjności, ale można kupić je równie w innych wersjach, na przykład z drewna czy też z drewna łączonego z aluminium. Można zakupić je również jako modele wyposażone w energooszczędne pakiety szybowe, które cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła, co powoduje, że sprawdzają się także w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

W sprzedaży znajdują się obecnie okna przesuwne w wielu wariantach do wyboru. Ich obsługa może polegać na wykorzystaniu specjalnych systemów rolek, które poruszają się przy otwieraniu i zamykaniu. Niektóre modele okien tego rodzaju wyposażane są także w systemy wietrzenia szczelinowego, które pozwalają na odstawienie skrzydła od ramy. Okna można zakupić w wielu różnych wariantach pod kątem ich izolacyjności termicznej, rodzajów okuć, liczby pakietów szybowych czy kolorystyki.

Jako że okna mogą przesuwne najczęściej przygotowywane są na indywidualny wymiar, można również zamówić je w praktycznie każdym rozmiarze. Wykonanie okien tego rodzaju najlepiej powierzyć firmom posiadającym szerokie doświadczenie i pozytywne opinie. Adresy można znaleźć już teraz przez internet.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *