Naucz się biznesu w biotechnologii na studiach podyplomowych. Rekrutacja trwa!

Jagiellońskie Centrum Innowacji i Uniwersytet Jagielloński zapraszają na kolejną, 5. już edycję interdyscyplinarnych studiów podyplomowych „Biznes w biotechnologii”.

Studia dedykowane są wszystkim, którzy wiążą swoją karierę z biotechnologią, zarówno jako naukowcy chcący skomercjalizować swoje badania jak i ludzie biznesu nastawieni na rozwój przedsiębiorstw.

Łukasz Niemiec, absolwent poprzedniej edycji „Biznesu w biotechnologii”, poleca te studia „wszystkim tym, którzy pragną swoje życie zawodowe związać nie tylko z pracą naukową, ale także (a może nawet przede wszystkim) z biznesowymi aspektami pracy dla firmy farmaceutycznej, transferem wiedzy między akademią i przemysłem a także rozwojem własnej firmy.”

Studia kładą nacisk na praktyczne aspekty współpracy świata nauki i biznesu w biotechnologii i rozwój kompetencji menadżerskich, a studenci mierzą się z zagadnieniami odzwierciedlającymi realia branży. Zajęcia prowadzone są zarówno przez naukowców jak i praktyków biznesu – przedstawicieli takich firm jak BIOTON, Polpharma czy Oceanic. W programie studiów uwzględniono także zajęcia omawiające prawne aspekty prowadzenia działalności w biotechnologii, transfer wiedzy, elementy zarządzania i współpracy z otoczeniem biznesu. Studenci będą mieli okazję uczestniczyć także w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez prof. Andrzeja Blikle, eksperta w zakresie zarządzania jakością w przedsiębiorstwie, autora Doktryny jakości. Dodatkowo, studenci w ramach zajęć mają okazję zwiedzić laboratoria R&D Polpharmy Biologics jako jedyne w Polsce odznaczające się najwyższą klasą czystości.

Więcej o studiach i rekrutacji na: www.bizneswbiotechnologii.pl

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *