Apartament nad morzem jako doskonały sposób na ucieczkę przed miejskim zgiełkiem

Jeżeli masz dość wielkomiejskiego życia, ciągłej gonitwy i tłumów, wcale nie musisz wyjeżdżać w Bieszczady. Weź pod uwagę przeciwny kierunek i ciesz się urokami mieszkania nad polskim morzem, szumem fal i zapachem przyrody.

Zmienne potrzeby – zmienne trendy w nieruchomościach

W ostatnich latach większość inwestycji deweloperskich na polskim rynku skoncentrowała się na obrzeżach metropolii. Głównym, a czasem jedynym powodem takiego trendu była potrzeba dostarczenia na rynek mieszkań dobrze skomunikowanych z centrami dużych miast – zauważa nasz rozmówca z Baltic Park. Jednocześnie mieszkania w takich lokalizacjach charakteryzowały niższe ceny.

W efekcie powstało mnóstwo apartamentów, służących swoim mieszkańcom za „sypialnie”, jednak stopniowe przesuwanie się granic aglomeracji sprawiło, że warunki życia szybko zaczęły przypominać atmosferę wielkiego miasta. Obecnie zauważamy zmianę w priorytetach osób szukających własnego miejsca do życia. Coraz częściej, ludzie decydujący się na kupno mieszkania, biorą pod uwagę nie tylko łatwość dojazdu do pracy, ale także komfort codziennego życia.

Warunki życia w mieście

Życie w mieście jest bardzo stresujące. Duże aglomeracje serwują nam hałas, pył i smog, a dodatkowo wystawiają na próbę nasze nerwy niemal zawsze, gdy wychodzimy z domu. Brak możliwości wyciszenia się i zaczerpnięcia świeżego powietrza w ciszy i odosobnieniu jest coraz częstszą przyczyną zaburzeń na tle nerwowym i somatycznym. Jeśli czujesz, że miasto cię przytłacza wiedz, że nie jesteś w tym sam.

Apartament nad morzem?

Wypoczynek nad morzem kojarzy nam się zwykle z letnimi urlopami, kolorowymi wiatrołapami na plażach i zapachem ze smażalni ryb. Tymczasem jest to tylko jedna z twarzy Wybrzeża Bałtyku, twarz sezonowa i komercyjna.

Dużo piękniejsze oblicze prezentują mniej modne, rzadziej odwiedzane przez turystów tereny jak np. okolice Pogorzelicy. Jest tu jedna z najczystszych polskich plaż i wspaniałe lasy sosnowe zamieszkałe przez różnorodne ptactwo – połączenie, które daje efekt nieograniczonej przestrzeni i poczucia przynależności do natury.

Aktualnie wciąż dostępne są apartamenty w jednej z najpiękniejszych inwestycji deweloperskich ostatnich lat, czyli w Baltic Park Pogorzelica. Całe osiedle składa się zaledwie z 3 budynków mieszkalnych i wyposażone jest w pełną infrastrukturę potrzebną do wygodnego funkcjonowania. W kompleksie znajduje się także budynek usługowo-gastronomiczny, a apartamenty oddalone są o niecałe 200 metrów od zejścia plaży.

Jeśli szukasz swojego miejsca na ziemi, przestrzeni cichej, spokojnej i przepełnionej pięknem natury, zastanów się nad przeprowadzką nad polskie morze!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *