Złoto dla lidera – Budowlana Marka Roku 2016 dla Termo Organiki

Najwyższe nagrody, czyli złote statuetki tegorocznej Budowlanej Marki Roku w kategoriach: styropian oraz kompleksowe systemy ociepleń zdobyła Termo Organika. Styropian lidera rynku kolejny rok z rzędu (piąty raz) został wyróżniony najwyższą nagrodą.

W kategorii kompleksowe systemy ociepleń System Termo Organika z trzeciego miejsca wspiął się na pierwsze, wyprzedzając konkurencję. Prestiżowe wyróżnienia Budowlanej Marki Roku są wynikiem niezależnych, ogólnopolskich badań przeprowadzonych na próbie ponad 1000 firm wykonawczych.

Złote Nagrody „Budowlana Marka Roku 2016” dla styropianów oraz dla kompletnego systemu ociepleń potwierdzają pozycję Termo Organiki, jako jednej z najlepszych budowlanych marek w Polsce. Wyniki 12 edycji konkursu to efekt wywiadów wśród firm wykonawczych sektora budowlanego z całej Polski. ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadziło ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, które miało na
celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wykonawcy spontanicznie wskazali marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz o te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.

– Tegoroczne Nagrody Budowlanej Marki to podwójnie ważne wyróżnienie potwierdzające pozycję Termo Organiki, zarówno jako lidera branży wśród producentów styropianu, jak i eksperta od kompletnego systemu ociepleń. To dla naszej firmy szczególnie cenna nagroda, ponieważ jest wynikiem rankingu przeprowadzonego wśród wykonawców, którzy uznali nasze styropiany oraz kompletny system ociepleń za najlepsze na rynku – mówi Witold Rams, wiceprezes członek zarządu Termo Organiki. – Wzięcie udziału w rankingu traktujemy również jak pewnego rodzaju dobrowolne poddanie się ocenie rynku, sprawdzenie marki oraz jej produktów. Zdobycie złotych statuetek w naszych dwóch flagowych kategoriach to cenny dowód uznania, który nas wyjątkowo cieszy i za który dziękujemy.

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku w Mielcu, od prawie 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości produktów, od wielu
lat pozostaje liderem na polskim rynku ociepleń ze styropianu – EPS.
Termo Organika, jako jedyna w Polsce firma, posiada na wszystkie swoje płyty
styropianowe Rekomendacje Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.

Więcej: www.termoorganika.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *